حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

شیوه های پرداخت

روش های پرداخت

1.پرداخت اینترنتی:

کاربران ویوو مارکت میتوانند برای پرداخت هزینه کالای خود از طریق کارت های عضو شتاب اقدام به پرداخت اینترنتی کنند، پرداخت موفق به منزله ثبت سفارش میباشد و پس از ان با دریافت پیامکی مبتنی بر ثبت سفارش ،مراحل اماده سازی و ارسال توسط انبار ویوو مارکت انجام میشود لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث تسریع در مراحل ارسال کالا میباشد

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت ویوو مارکت می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از واردکردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1.شماره ۱۶ رقمی کارت
این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

2.رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3.کد CVV2
CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

3.تاریخ انقضا
تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.
اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

  1. پرداخت در محل:

آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را در محل پرداخت کنند با انتخاب گزینه پرداخت در محل میتوانند با اسودگی خاطر کالا را در درب منزل یا ادرس مورد نظر خود تحویل گیرند.

 

استفاده از این سرویس فقط برای سفارشاتی که محل دریافت انها در سطح شهر کرمان میباشد محیا است و در غیر اینصورت تنها امکان ارسال برای کاربرانی وجود دارد که هزینه کالا را قبل از ارسال از طریق پرداخت انلاین پرداخت کنند.

 

 

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول