حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ثبت سفارش

مراحل و قوانین ثبت سفارش

جستجو و انتخاب کالا

برای انتخاب محصول مورد نظر خود میتوانید از نوار جستجو موجود در بالای صفحه سایت استفاده کنید تا با صرف کمترین زمان مستقیما کالای مربوطه برای شما نمایش داده شود راه دیگر جستجو استفاده از دسته بندی های سایت میباشد که در ان تمامی کالاهای سایت به طور دقیق طبقه بندی شده اند و شما با استفاده از این دسته بندی ها میتوانید از گروه کالای مورد نظر محصول نهایی خود را برای خرید انتخاب کنید.

پس از برسی ویژگی های کالای مورد نظر خود و تصمیم نهایی برای خرید ان میتوانید به راحتی با کلیک بر روی گزینه اضافه شدن به لیست خرید ان کالا را به لیست خرید خود اضافه کنید و اگر تعداد کالاهای مورد نظرتان بیشتر از 1 عدد است انها را نیز به سبد خرید خود اضافه کنید

پس از انتخاب کالاهای مورد نظر و اضافه کردن انها به لیست خرید با کلیک بر روی آیکن لیست خرید میتوانید لیست کالا ها، قیمت تک تک کالا ها، مجموع انها و… را مشاهده کرده و سپس با انتخاب روش ارسال و پرداخت که در ادامه توضیحات بیشتری پیرامون انها ارایه میشود خرید خود را تکمیل کنید.

 

 

قوانین ثبت سفارش و ارسال

 

الف) پس از ثبت سفارش شما در سایت ویوو مارکت، سفارش شما توسط کارشناسان واحد فروش بررسی شده  و اقدامات لازم جهت ارسال کالا انجام می گردد.

ب) روند ارسال سفارش با توجه به نوع کالا بین 1 الی 72 ساعت انجام می پذیرد.

در معدود مواردی ممکن است که روند ارسال بیش از این زمان به طول بیانجامد.

ج) در صورت نیاز به تهیه ی کالا از تهران امکان طولانی شدن روند ارسال بین 3 الی 5 روز وجود دارد که در توضیحات کوتاه محصول به اطلاع مشتری میرسد و کالا های دارای این نوع خدمات دارای پیش پرداخت می باشند.

ح) گاها ممکن است اتفاق بیفتد که کالا در سایت موجود باشد ولی در انبار ویوو مارکت و تامین کننده گان موجود نباشد. که در  این صورت سفارش لغو شده و مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

خ) با توجه به نوسانات ارز در صورتی که تامین کنندگان، کالا را به نرخ اعلام شده در سایت ارائه ندهند و کالا افزایش قیمت داشته باشد این افزایش نیز بعد از سفارش شما لحاظ شده و در صورت انصراف مشتری از خرید مبلغ پرداختی عودت داده می شود. کالاهای موجود در انبار ویوو مارکت به همان قیمت سایت فروخته می شوند و افزایش لحاظ نمی شود.

د) کالاهایی که پیش پرداخت دارند در صورت افزایش قیمت و یا عدم موجودی، سفارششان لغو شده و مبلغ پیش پرداخت به مشتری عودت داده می شود.

ذ) ارسال کالا فقط از طریق اکسپرس ویوو مارکت انجام میشود.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول