حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قوانین و مقررات

 (با تشکر از شما که ویوو مارکت را برای خریدتان انتخاب کرده اید . مطمئن باشید که تمام تلاشمان را برای رضایت خاطرشما به کار خواهیم بست.)

قوانین ثبت سفارش و ارسال

 

الف) پس از ثبت سفارش شما در سایت ویوو مارکت، سفارش شما توسط کارشناسان واحد فروش بررسی شده  و اقدامات لازم جهت ارسال کالا انجام می گردد.

ب) روند ارسال سفارش با توجه به نوع کالا بین 1 الی 72 ساعت انجام می پذیرد.

در معدود مواردی ممکن است که روند ارسال بیش از این زمان به طول بیانجامد.

ج) در صورت نیاز به تهیه ی کالا از تهران امکان طولانی شدن روند ارسال بین 3 الی 5 روز وجود دارد که در توضیحات کوتاه محصول به اطلاع مشتری میرسد و کالا های دارای این نوع خدمات دارای پیش پرداخت می باشند.

ح) گاها ممکن است اتفاق بیفتد که کالا در سایت موجود باشد ولی در انبار ویوو مارکت و تامین کننده گان موجود نباشد. که در  این صورت سفارش لغو شده و مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

خ) با توجه به نوسانات ارز در صورتی که تامین کنندگان، کالا را به نرخ اعلام شده در سایت ارائه ندهند و کالا افزایش قیمت داشته باشد این افزایش نیز بعد از سفارش شما لحاظ شده و در صورت انصراف مشتری از خرید مبلغ پرداختی عودت داده می شود. کالاهای موجود در انبار ویوو مارکت به همان قیمت سایت فروخته می شوند و افزایش لحاظ نمی شود.

د) کالاهایی که پیش پرداخت دارند در صورت افزایش قیمت و یا عدم موجودی، سفارششان لغو شده و مبلغ پیش پرداخت به مشتری عودت داده می شود.

ذ) ارسال کالا فقط از طریق اکسپرس ویوو مارکت انجام میشود.

شرایط بازگردانی 5 روزه کالا

نکات مهم

 • ضمانت 5 روزه ویوو مارکت جهت راحتی خیال شما بابت خرید از این فروشگاه می باشد و دارای تفاوت و فراتر از سرویس خدمات و گارانتی شرکت ها است. این خدمات 5 روزه فرصتی است تا شما کالا را بررسی کنید و در صورت داشتن هرگونه ایراد و یا مغایرت که به صورت مفصل در بند های زیر توضیح داده شده با ارامش خیال کالای خود را مرجوع کنید.
 • در صورتی که کالای شما شامل هر کدام از بند های زیر شود کلیه ی هزینه های ارسال به عهده ویوو مارکت می باشد. قابل ذکر است که ملاک، تشخیص کارشناسان ویوو مارکت می باشد.
 • در صورت موجود نبودن کالا جهت تعویض ویوو مارکت وجه پرداختی را ظرف 48 ساعت به حساب مشتری واریز می نماید.
 • مسولیت بسته بندی صحیح به عهده مشتری می باشد و چنانچه بر اثر بسته بندی اشتباه ایرادی برای محصول پیش امد مسولیتش به عهده مشتری خواهد بود.
 • در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ویوو مارکت و همچنین در صورت انصراف از خرید کلیه ی هزینه های ارسال به عهده مشتری خواهد بود. و همچنین در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم ان کالا تا دو هفته نزد ویوو مارکت به عنوان امانت نگه داری شده و پس از این مدت ویوو مارکت هیچ مسولیتی در قبال کالا ندارد.

بند الف:

داشتن هرگونه مغایرت کالا با مشخصاتی که در سایت برای ان کالا ذکر شده شامل مغایرت هایی مانند مدل، رنگ، ظرفیت و ابعاد.

نکات مهم بند الف :

 1. حتما قبل از باز کردن کالا مشخصات مندرج روی بسته بندی کالا را مطالعه کرده و در صورت هر گونه مغایرت با سفارش شما از باز کردن بسته بندی کالا خودداری کرده و مراتب را حداکثر تا 24 ساعت به بخش خدمات فروشگاه ویوو مارکت اطلاع دهید.
 2. به استناد عکس کالا، که در سایت قرار داده شده نمی توان اعلام مغایرت کرد چون که عکس جهت کمک به شما مشتری گرامی و مشاهده شمایل اصلی کالا قرار داده شده و ممکن است در معدود جزئیاتی تفاوت وجود داشته باشد.
 3. در صورتی که مغایرت کالا بدون باز کردن بسته بندی قابل مشاهده باشد. به طور مثال بسته بندی شفاف باشد و رنگ کالا مشخص شود و یا مشخصات روی بسته بندی کالا با سفارش شما یکسان نباشد و مواردی از این قبیل که در صورت مشاهده جدا از بار کردن بسته بندی خوداری نموده و حداکثر تا 24 ساعت بعد از دریافت محصول با بخش خدمات ویوو مارکت تماس بگیرید.
 4. کالا های غیر اورجینال به هیچ وجه شامل این گارانتی نمی باشند.
 5. کارتون و جعبه ی اصلی کالا به همراه تمام متعلقات باید کامل و سالم به همراه کالا بازگردانده شود و از هرگونه مخدوش کردن و یا نوشتن ادرس روی جعبه کالا و موارد مشابه خودداری شود در غیر این صورت امکان استفاده از ضمانت بازگشت از بین خواهد رفت.

 

 

بند ب :

کالای دارای اسیب دیدگی فیزیکی و ظاهری

نکات مهم بند ب:

 1. در صورت مشاهده هرگونه شکستگی یا ایراد فیزیکی جهت استفاده از ضمانت بازگشت کالا حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا با بخش خدمات ویوو مارکت تماس بگیرید.
 2. اندک خط و خش ها و پارگی های روی بسته بندی کالا شامل گارانتی نمی باشد.
 3. کارتون و جعبه ی اصلی کالا به همراه تمام متعلقات باید کامل و سالم به همراه کالا بازگردانده شود و از هرگونه مخدوش کردن و یا نوشتن ادرس روی جعبه کالا و موارد مشابه خودداری شود در غیر این صورت امکان استفاده از ضمانت بازگشت از بین خواهد رفت.

 

 

بند ج:

کالا دارای ایراد فنی باشد.

نکات مهم بند ج:

 1. ایراد فنی باید تا 5 روز پس از دریافت کالا به اطلاع ویوو مارکت برسد.
 2. استفاده نادرست و غیر معمول کاربر شامل این گارانتی نمی باشد.
 3. کارتون و جعبه ی اصلی کالا به همراه تمام متعلقات باید کامل و سالم به همراه کالا بازگردانده شود و از هرگونه مخدوش کردن و یا نوشتن ادرس روی جعبه کالا و موارد مشابه خودداری شود در غیر این صورت امکان استفاده از ضمانت بازگشت از بین خواهد رفت.

بند ه :

انصراف از خرید

مشتری حداکثر تا 5 روز پس از خرید می تواند در خواست خود را مبنی بر انصراف خود از خرید را از طریق تلفن فروشگاه اعلام نماید.

پذیرش در خواست منوط به نظر کارشناسان ویوو مارکت می باشد.

در صورت باز شدن و یا هرگونه اسیب دیدگی کالا و یا بسته بندی ان امکان مرجوع کردن کالا وجود نخواهد داشت.

 

 

 

 

 

شرایط کالا های دارای گارانتی از شرکت های معتبر:

محصولات و کالاهایی که دارای گارانتی و خدمات از شرکت های معتبر می باشند تمامی مسولیتشان به عهده ان شرکت می باشد و ویوو مارکت هیچ مسولیتی در قبال این محصولات و کالا ها ندارد.

 

شرایط کالا های بدون گارانتی:

ویوو مارکت هیچگونه مسولیتی در قبال کالا های بدون گارانتی ندارد و تمام مسولیت کالا به عهده مشتری می باشد.

همچنین ویوو مارکت مسولیت هر گونه مغایرت این کالا ها را با مشخصات اعلام شده در سایت و یا درج شده روی جعبه را از خود صلب می نماید.

در بعضی از موارد ممکن است ویوو مارکت جهت راحتی خیال مشتری تعدادی از کالا ها را گارانتی کرده و شرایط گارانتی را روی کارت گارانتی ذکر نماید.

 

 

 

تمام شرایط و قوانین ذکر شده فقط در شرایط عادی قابل اجرا می باشد و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه ی قهریه، ویوو مارکت هیچ مسولیتی ندارد.

 

                                                                                                                             

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول